На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку
Захід відбувся за підтримки партії «Відродження»На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку
28 червня за підтримки голови «Партії» Відродження, народного депутата України Віктора Бондаря у славному Летичеві відбувся Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Вільний орле, Кармелюче, почуй Україну!».
Цей захід зібрав близько тисячі українських патріотів з усіх куточків Хмельницької та сусідніх областей, який був пов’язаний з історичними подіями, що проходили на нашій Подільській землі, а величною постаттю цих подій був народний месник, постійний бунтар з ясним розумом та велетенською силою, залізною волею та непохитною вірою в справедливість, захисник бідного люду, Устим Кармалюк.
Кожен з нас чув з уст своїх батьків та дідів, а також з книг, віршів та пісень про славного героя. Ще до цих пір ростуть на нашому Поділлі дерева, які бачили та боронили його своїми кронами. А скільки криниць, біля яких він відпочивав, скільки скель та печер, пов’язаних з життям Кармеля. І саме з його ім’ям за підтримки Партії “Відродження” пролунав на Летичівщині Всеукраїнський фестиваль.
На заході були присутні: заступник голови Летичівської районної ради, голова районної організації партії “Відродження” – Василь Провозьон, Віталій Іваневич та Максим Смірнов – помічники-консультанти народного депутата України Віктора Бондаря, голова Летичівської селищної ради – Тисячний Ігор Іванович, Голова Летичівської районної ради – Крутоуз Микола Тодосович, представники офіційної делегації Жмеринського, Тиврівського та Літинського районів Вінницької області, керівники установ та підприємств.
Також на фестиваль народної творчості прибули творчі колективи та солісти з інших областей та районів, а саме: хор української народної пісні “Червона калина” Віньковецького РБК, народний театр пісні “Пісенне мереживо” Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтва “Розмай”, народний фольклорний ансамбль “Кумасеньки” Калинівського РБК Вінницької області, вокальний гурт “Калина” Махнівського СК Козятинського району, чоловічий народний аматорський квартет “Тиверці” Тиврівського РБК, народний аматорський колектив “Лебедоньки” Липовецького РБК Вінницької області, фольклорний колектив “Ставничанка” Ставницького СК Меджибізької об’єднаної територіальної громади, фольклорний колектив “Нижняночка” Нижнянського СК, Деражнянського району, хореографічний колектив “Меліса” Ясинівського СБК, Ярмолинецького району, народний аматорський фольклорний колектив “Розмай” Кунчанського СБК, Теофіпольського району, народний аматорський чоловічий фольклорний колектив “Гук” Теофіпольського РБК, народний аматорський колектив “Веселий день” Липовецького РБК.
Усі присутні мали змогу поласувати українськими смаколиками, випічкою, юшкою та кулішем, адже усе було приготовлено просто неба, на багатті з димком. Вирував сміх та радощі дітей, які стрибали на батутах, спускались з надувних гірок та бігали босоніж по зеленому полю, звучали різноманітні музичні інструменти та лунали пісні колективів і ансамблів.
На фестивалі була дійсно патріотична атмосфера, адже більша частина присутніх була одягнена у колоритне українське вбрання та вишиванки.
Зі сцени линули щирі слова подяки за створене свято голові Партії «Відродження», народному депутату України – Віктору Бондарю, адже завдяки таким зусиллям та добрим справам, він згуртовує націю та відроджує патріотизм українців.

На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку
На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку
На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку
На Летичівщині пройшов народний фестиваль, присвячений Кармелюку

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього