На лікування малечі з усієї Хмельниччини потрібно зібрати 80  тисяч євроУ Хмельницькому продовжують збиратикошти на придбання лазерного ножа для хірургічного відділення міської дитячої лікарні. Завдяки дуже дороговартісному обладнанню дітей оперуватимуть без «розрізання», а значить безкровно.На лікування малечі з усієї Хмельниччини потрібно зібрати 80  тисяч євроУ Хмельницькому продовжують збиратикошти на придбання лазерного ножа для хірургічного відділення міської дитячої лікарні. Завдяки дуже дороговартісному обладнанню дітей оперуватимуть без «розрізання», а значить безкровно.
Днями місцеві телеканали «Ексклюзив» та TV7+ організували благодійну акцію по збору коштів на обладнання. Стати учасником міг кожен бажаючий хто завітав на концерт до обласної філармонії. Це й діти, студенти, освітяни, медичні працівники, підприємці та багато інших не байдужих людей.

– Лазерний ніж дозволить проводити операцію не інвазивним методом-це безкровні операції, де відсутнє розрізання дітям, що потребують хірургічного втручання, – говорить ведучий благодійного концерту Андрій Романіді. – Основні переваги цієї технології у тому, що не залишається рубців, без ризику проникнення інфекції або виникнення гематом, не потрібна післяопераційна реабілітація, і операції в більшості випадків проводяться амбулаторно.

На сьогоднішній день лікування за подібною технологією проводиться лише у приватних клініках Києва та за кордоном, і для більшості батьків це не по кишені. Придбане обладнання дозволить усім дітям Хмельниччини проходити це лікування у міській дитячій лікарні безкоштовно.

До телевізійників приєдналися хмельницькі артисти: ансамбль «Козаки Поділля», дитячі колективи міста, Андрій Клименко, Віктор Шайда, Альона Мороз, Микола Довгальов, Мая Онищук, Андрій Романіді, Сєня з гурт у Мотор’ролла які подарували усім присутнім чудовий концерт. Приємною несподіванкою була поява на сцені Олімпійської чемпіонки, переможниці шоу «Танцюю для тебе» Ірини Мерлені, яка гарно заспівала дві пісні.

– Я дуже рада, що мене запросили, для мене було це несподівано, але я не могла не відгукнутися, – розповідає Ірина. – Я прийшла сюди з великою радістю, адже саме так, гуртом, об’єднавшись ми зможемо вкласти свою часточку допомоги, підтримки у таку необхідну для діток справу.

Впродовж вечора волонтери тримали скриньки, які наповнювалися коштами. Свої додаткові внески, окрім куплених білетів, вносили багато людей, хто скільки міг, 5, 20, 50, 100 гривень.. На цьому благодійному концерті було зібрано близько 20 тисяч гривень. Загалом, протягом трьох останніх років вже зібрали близько 300 тисяч гривень. Вартість ж самого ножа – 80 тисяч євро.

Трансляцію концерту можна буде побачити на телеканалах ТВ7+ та Ексклюзив.

Для бажаючих долучитися до доброї справи публікуємо реквізити:

Хмельницька міська дитяча лікарня

Код 02004674

МФО 815013

Р/Р 35421004000888

ГУДКСУ у Хмельницькій області.

В призначенні платежу обов’язково вказати: Благодійний внесок на лазерний ніж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього