На модернізацію одного з заводів Хмельниччини планується витратити 10 мільйонів доларів
«Сварог Вест Груп» інвестує 10 мільйонів доларів США у виробництво сільгосптехнікиНа модернізацію одного з заводів Хмельниччини планується витратити 10 мільйонів доларів
Один із великих платників податків агропромислового комплексу Хмельниччини – корпорація «Сварог Вест Груп» розпочинає випуск нового бортового комп‘ютера і готується до виробництва сільськогосподарської техніки.

Ще у 2013 році ЗАТ «Добробут», яке входить у агропромислову корпорацію «Сварог Вест Груп», стало новим власником ВАТ «Шепетівський завод культиваторів», тоді ж почались ремонтні роботи та його переобладнання.

За твердженням фахівців, стратегія відновлення виробництва заводу складається з трьох етапів. На першому проводиться модернізація, встановлюється нове енергозберігаюче обладнання і починається випуск робочих органів ґрунтообробної техніки. На другому – налагоджується виробництво нескладної сільгосптехніки. На третьому – починається стале серійне виробництво спільно з одним із світових виробників.

«Паралельно до цього, протягом усіх трьох етапів, буде здійснюватися розробка і виробництво власної моделі бортового комп‘ютера для сільгосптехніки та автомобілів. Дана розробка перша в Україні, яка передбачає високоточне позиціонування GPS/Глонас, що здатне підключатись до усіх типів сучасних тракторів та комбайнів і обіцяє стати важливим фактором у поширенні точного землеробства в Україні», – зазначив керівник корпорації Андрій Гордійчук.

У модернізацію ЗАТ «Шепетівський завод культиваторів» планується інвестувати 10 мільйонів доларів США – повідомляють Територіальні органи ДФС у Хмельницькій області.
Сьогодні завод готується представити зразки своєї нової продукції. А до 2016 року «Сварог Вест Груп» спільно з європейськими партнерами планує презентувати нове сучасне підприємство. Разом з тим розробка нових зразків сільськогосподарської техніки уже розпочата і за отриманою інформацією у лютому планується презентація нової лінійки продукції, яка зараз тестується у Європі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього