У різних вікових категоріях серед танцювальних колективів з України, Німеччини, Білорусії, Грузії, Росії та Болгарії діти ансамблю сучасних танців «Step dance» посіли чотири перших місця та чотири Grand Pri за емоційне виконання танцювальних композицій в стилі хіп-хоп

На Міжнародному конкурсі мистецтв у Болгарії Хмельницьким танцюристам не було рівнихНа Міжнародному конкурсі мистецтв у Болгарії Хмельницьким танцюристам не було рівних

Зразковий художній колектив України ансамбль сучасних танців «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва влітку цього року взяв участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Радост на брега» в місті Ахілоє у Болгарії. Цей дитячий конкурс зібрав танцювальні колективи з Німеччини, України, Білорусії, Грузії, Росії та Болгарії.

Серед соло у різних вікових категоріях діти ансамблю «Step dance» вибороли три перших місця (діти, юніори) і три Grand Priх за стильне виконання сольних номерів та чотири перших місця (юніори, дорослі) і чотири Grand Pri за артистичність у своїх композиціях.
Є діти, які двічі виступали на змаганнях, вони танцювали в дуетах і посіли два перших місця та два Grand Priх за артистичність у виконанні композицій у стилі хіп-хоп та вільному стилі.

На Міжнародному конкурсі мистецтв «Радост на брега» була велика кількість танцювальних формейшн. У різних вікових категоріях серед танцювальних колективів з України, Німеччини, Білорусії, Грузії, Росії та Болгарії діти ансамблю сучасних танців «Step dance» посіли чотири перших місця та чотири Grand Pri за емоційне виконання танцювальних композицій в стилі хіп-хоп. Діти із задоволенням беруть участь у Міжнародних змаганнях у містах Несебрі та Ахілоє Болгарії.

На Міжнародному конкурсі мистецтв у Болгарії Хмельницьким танцюристам не було рівних

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього