На Новий рік та Різдво у Кам’янці нудно не буде
А починати запасатися святковими враженнями можна вже з п’ятниці.На Новий рік та Різдво у Кам’янці нудно не буде
А починати запасатися святковими враженнями можна вже з п’ятниці. Стартує цикл новорічно-різдвяних заходів.

11 грудня у картинній галереї вперше відкриється Подільська світлиця. Завдяки фондам музею одну із зал працівники об’єкту перетворять у справжню подільську хату з усіма автентичними предметами побуту. «Живі актори» періодично відтворюватимуть тут обряди всіх релігійних свят. Першим театралізоване дійство присвятять Андріївським вечорницям, повідомляє Хронікер.

Окрім відкриття новорічної ялинки 18 грудня о 16.00, цього дня о шостій годині вечора в Ратуші відбудеться презентація унікального проекту – «Подільської абетки». Його ідея та реалізація належать власнику «Гала-готелю» Ігорю Ковальському й Заслуженому художнику України Борису Негоді. Йдеться про букварик на основі серії патріотичних картин, в яких митець уміло вплів літери українського алфавіту. Кожна буква буде прив’язана до слів подільської тематики. Автори проекту кажуть, що книга зацікавить як дітей, так і дорослих й стане чудовим подарунком до свят.

З нових заходів – і конкурс на кращу екоялинку. До нього можуть долучитися учнівські та студентські колективи, сім’ї, кожен кам’янчанин. Головна умова – ялинка має бути виготовлена з підручних засобів, а не живих гілок. Саме тому і призовий фонд від готельєрів і рестораторів солідний: переможці отримають по 3, 2 і 1 тис. грн за перше, друге та третє місце відповідно. Виставка-конкурс пройде біля Вірменської криниці 24 грудня о 15.00. Деталі – за тел. 0673818283.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього