На Новодністровське регіональне управління водних ресурсів подали позов до судуДо Чернівецького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Новодністровського регіонального управління водних ресурсів та експлуатації дністровських водосховищ, а саме заборонити експлуатацію трансформаторної підстанції №610 – 10/0.4 63 кВА в с. Ісаківці Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницька обл.., виконання робіт в електроустановках підприємства.До Чернівецького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Новодністровського регіонального управління водних ресурсів та експлуатації дністровських водосховищ, а саме заборонити експлуатацію трансформаторної підстанції №610 – 10/0.4 63 кВА в с. Ісаківці Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницька обл.., виконання робіт в електроустановках підприємства.

У ході перевірки виявлено низку порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, які створюють загрозу життю та здоров’ю працівників. З’ясовано, що підприємством не отримано дозвіл в органах Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки (роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000В) та на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки (електричне устаткування електричних станцій та мереж, технологічне електрообладнання напругою понад 1000В).

На підприємстві не забезпечено утримання, експлуатацію і обслуговування електроустановок відповідно до вимог чинних нормативних документів. Зокрема, призначено відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства, що не пройшов навчання та перевірку знань на групу з електробезпеки. Не проведено протиаварійні і профілактичні випробування та вимірювання електроустановки. Не складено список осіб, які мають право проведення оперативних переговорів з енергопостачальною організацією. Не визначені списки працівників, які мають право на видачу нарядів, розпоряджень, керівників робіт, допускачів. Не визначені переліки робіт, що виконуються за нарядами, розпорядженнями та в порядку поточної експлуатації. Не ведеться нарядно-допускна система. В електроустановках не застосовуються первинні засоби пожежегасіння.

Також підприємство не укомплектовано згідно встановлених норм засобами захисту від ураження електричним струмом. Працівники, що обслуговують електроустановки, не забезпечені засобами захисту. Не визначено та не обладнано місця зберігання засобів захисту. Електрообладнання не відповідає вимогам чинних нормативних документів в Україні, а саме: відсутні аптечки або сумки першої допомоги з постійним запасом медикаментів і медичних засобів. Не розроблені заходи із запобігання аварійним та іншим викидам масла в навколишнє середовище та ін.

За матеріалами: Управління Держпромнагляду по Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього