На обласну дитячу лікарню з держбюджету дали лише 4,5 мільйони зі 100 необхіднихМайже сто мільйонів гривень – така загальна вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні. Ідея його зведення виникла ще 2011-го року, коли на Хмельниччині з робочим візитом перебував Президент України Віктор Янукович.
Тоді Глава держави дав доручення щодо державної підтримки проекту. І вже на його виконання цьогоріч у держбюджеті було передбачено 4 з половиною мільйони гривень.На обласну дитячу лікарню з держбюджету дали лише 4,5 мільйони зі 100 необхіднихМайже сто мільйонів гривень – така загальна вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні. Ідея його зведення виникла ще 2011-го року, коли на Хмельниччині з робочим візитом перебував Президент України Віктор Янукович.
Тоді Глава держави дав доручення щодо державної підтримки проекту. І вже на його виконання цьогоріч у держбюджеті було передбачено 4 з половиною мільйони гривень.З обласної казни – як співфінансування – заплановано виділити понад мільйон 227 тисяч гривень.
Як повідомляють в обласному центрі здоров’я, новий корпус розрахований на 110 ліжок. У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася оперативна нарада, під час котрої розглянули питання, що стосуються підготовки до будівництва об’єкту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього