На один день учні Хмельницького ліцею №17 помінялись місцями з вчителями
Владу учням! Викладачі Хмельницького ліцею № 17 сьогодні помінялась місцями зі своїми вихованцями. В день учнівського самоврядування адміністрація закладу віддала свої повноваження старшокласникам, аби ті, відчули на власній шкурі як це бути вчителем.На один день учні Хмельницького ліцею №17 помінялись місцями з вчителями
Владу учням! Викладачі Хмельницького ліцею № 17 сьогодні помінялась місцями зі своїми вихованцями. В день учнівського самоврядування адміністрація закладу віддала свої повноваження старшокласникам, аби ті, відчули на власній шкурі як це бути вчителем.

На ранкову лінійку в ряд вишикувався весь педагогічний склад ліцею. Сьогодні тут – день учнівського самоврядування. Нові керівники закладу назначають чергових учнів, аби ті , пильно стежили за порядком у школі. І вже традиційно після лінійки усі виконують гімн.

Розподіливши між собою обов’язки, учні та викладачі розбігаються. На третьому поверсі вже розпочав своє чергування Михайло Миколайович. В якості учня вчитель не вперше, а тому ділиться з новими викладачами власним досвідом.

Із директора в ученицю сьогодні перетворилась і Броніслава Володимирівна. Очільниця школи вважає такі заходи дуже корисні, адже раз в рік діти на власній шкурі відчують, як це бути вчителем.

Сама ж директор зізнається, що в ролі учениці почуває себе чудово.

А от виконувати обов’язки директора ліцею сьогодні буде Світлана Павлюк. Старшокласниця добре підготувалась до цього дня, а тому сумувати ані вчителям, ані учням не доведеться.

Менше уроків – більше свята. Для учасників дійства юні викладачі підготували конкурси на інтелект та винахідливість. Кажуть, справ сьогодні – вище голови.

Для решти учнів день самоврядування, став днем без контролю.

Після двобою на інтелектуальному рингу його учасники мали змогу пригоститись смаколиками, які власноруч приготували для них учні молодших класів.
День учнівського самоврядування це – хороша школа для кожного школяра. В цей день можна проявити свою самостійність та розкрити організаторські навички, які обов’язково знадобляться у подальшому, вже не в шкільному житті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього