На околиці Хмельницького знайшли схованку з боєприпасами
Зі спеціально обладнаного схрону вилучили 20 гранат РГД-5 та більше 7 тисяч набоїв.На околиці Хмельницького знайшли схованку з боєприпасами
Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області спільно зі співробітниками УСБУ на околиці міста Хмельницького виявили схрон з боєприпасами.
\”Сховок був обладнаний у спеціально викопаній ямі розміром 2 на 1,5 метри. Перекриття із дошок та шиферу захищало вміст схрону від впливу атмосферних опадів. Але по стану набоїв можна сказати, що це місце обладнано не так давно,\” – про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

На околиці Хмельницького знайшли схованку з боєприпасами
Вилучили ящик гранат РГД-5 в кількості 20 штук, 11 цинкових ящиків з набоями калібру 7.62 мм загальною кількістю 4840 штук, 1 ящик з набоями калібру 5.45 мм в кількості 1080 штук та набої до гвинтівки «Мосіна» в кількості 1,5 тисячі штукта направили на експертизу.
По даному факту слідчими Хмельницького міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Правоохоронці працюють над встановленням походження боєприпасів та осіб, причетних до вчинення цього злочину.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього