На оздоровлення довкілля Хмельниччини спрямували понад 10 мільйонів гривень
З початку року до зведеного бюджету від суб‘єктів господарювання Хмельницької області надійшло 10,8 мільйона гривень екологічного податку, що на 124 тисячі гривень більше, ніж було сплачено за відповідний період минулого року.На оздоровлення довкілля Хмельниччини спрямували понад 10 мільйонів гривень
З початку року до зведеного бюджету від суб‘єктів господарювання Хмельницької області надійшло 10,8 мільйона гривень екологічного податку, що на 124 тисячі гривень більше, ніж було сплачено за відповідний період минулого року.

Загалом у територіальних органах Державної фіскальної служби Хмельниччини обліковується 2260 платників екологічного податку, у тому числі 520 – фізичні особи – підприємці.

Найбільшу питому вагу у сплаті екологічного податку складають надходження за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, які в абсолютних цифрах складають 6,6 мільйона гривень, або 61 відсоток. Найбільшими «забруднювачами повітря» на теренах нашого краю є ПАТ «Подільський цемент», який покриває 73 відсотки надходжень збору, ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» – 10 відсотків, ПАТ «Зернопродукт МХП» (Теофіпольський район) – 2,6 відсотка, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» – 1,5 відсотка.

Наступним за наповнюваністю бюджету є збір за розміщення відходів, який становить 2,6 мільйона гривень, або 24 відсотки. Найбільше його сплачують такі суб‘єкти господарської діяльності як Хмельницьке КП «Спецкомунтранс» – 46 відсотків надходжень збору, Кам’янець – Подільське КП «Спецкомунтранс» – 8 відсотків та КП Нетішинської міської ради «Житлово – комунальне об’єднання» – 6 відсотків.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,