На оздоровлення довкілля Хмельниччини спрямували понад 14 мільйонів гривень
З початку 2015 року екоризикові підприємства Хмельницької області спрямували до бюджетів усіх рівнів 14,5 мільйона гривень екологічного податку.На оздоровлення довкілля Хмельниччини спрямували понад 14 мільйонів гривень
З початку 2015 року екоризикові підприємства Хмельницької області спрямували до бюджетів усіх рівнів 14,5 мільйона гривень екологічного податку. Відповідно із загальної суми держбюджет отримав 2,9 мільйона гривень, а скарбниці місцевих громад – 11,7 мільйона гривень.
Як зазначають фахівці Державної фіскальної служби Хмельниччини, протягом листопада поточного року платниками краю уже перераховано 3,4 мільйона гривень екологічного податку. Наразі завдання місяця уже виконано на 128 відсотків.
«Бюджетна активність платників екологічного податку подільського краю пояснюється багатьма факторами, в першу чергу це розуміння того, що у такий спосіб можна компенсувати негативний вплив шкідливих та небезпечних факторів на місцеву екосистему. Адже екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Ясна річ, що головне це дбайливо ставитися до навколишнього середовища і дбати про рідну землю», – наголосив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.
Нагадаємо, відповідно до статті 240 Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб\’єкти господарю­вання, юридичні особи, що не про­вадять господарську (підприєм­ницьку) діяльність. Також екологічний податок сплачують бюджетні уста­нови, громадські та інші підприєм­ства, організації, по­стійні представництва нерезиден­тів, під час діяльності яких на території України: здійсню­ються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; у водні об\’єкти; утворюються радіоактивні від­ходи; а також тимчасово зберігаються радіоак­тивні відходи їх виробниками понад установлений в ліцензії строк.
Суми податку обчислюються за податковий (звітний) квартал. До речі, останнім днем сплати екологічного податку за третій квартал є 19 листопада 2015 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього