На оздоровлення подільських дітлахів у наступному році витратять майже 11 мільйонів гривеньВиходячи із досвіду цьогорічної оздоровчої кампанії в області, на наступний рік заплановано використати 10,8 мільйонів гривень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Завдяки цьому буде можливість оздоровити 5 тисяч дітей застрахованих осіб.На оздоровлення подільських дітлахів у наступному році витратять майже 11 мільйонів гривеньВиходячи із досвіду цьогорічної оздоровчої кампанії в області, на наступний рік заплановано використати 10,8 мільйонів гривень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Завдяки цьому буде можливість оздоровити 5 тисяч дітей застрахованих осіб.
За рішенням правління обласного відділення Фонду вперше, окрім оздоровлення дітей при частковому фінансуванні, оздоровлено 1239 дітей з батьківською доплатою всього за 10 % повної вартості путівки.
Пільгові путівки (за 20% повної вартості) цьогоріч отримали 5900 чоловік, що на 1800 більше ніж у 2012 році. Із бюджету коштів Фонду витрачено 34 млн. 134 тис. грн.
З метою оздоровлення застрахованих осіб у 2014 році управління Фонду подало заявку на виділення путівок для 6 тисяч громадян.
Фонд активно долучається до фінансування ДЮСШ області. Так, завдяки частковому фінансуванні ДЮСШ використано 3,3 млн.грн., а на часткове фінансування санаторію-профілакторію «Яблуневий сад» – 360 тис.грн.
Не оминули увагою і дітей застрахованих осіб Хмельниччини у переддень дня Святого Миколая та Нового року, яким виділено 116 тисяч 120 дитячих новорічних подарунків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього