На підприємстві ТОВ «Віньковецький сирзавод» рятувальники провели пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі12 лютого на підприємстві ТОВ «Віньковецький сирзавод» проведено тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі. За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення електричного двигуна токарно-гвинторізального станка виникла пожежа в приміщенні майстерні. Площа загорання на момент прибуття оперативно-рятувальної служби ДСНС складала 35 кв. м. Під час розвідки вогнеборці одночасно виконували пошуково-рятувальні роботи та ліквідовували загорання, запобігаючи розповсюдженню вогню будівлею. В одному із приміщень виявлено потерпілого, робітника евакуювали та передали медикам.12 лютого на підприємстві ТОВ «Віньковецький сирзавод» проведено тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі. За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення електричного двигуна токарно-гвинторізального станка виникла пожежа в приміщенні майстерні. Площа загорання на момент прибуття оперативно-рятувальної служби ДСНС складала 35 кв. м. Під час розвідки вогнеборці одночасно виконували пошуково-рятувальні роботи та ліквідовували загорання, запобігаючи розповсюдженню вогню будівлею. В одному із приміщень виявлено потерпілого, робітника евакуювали та передали медикам.

Участь у навчаннях взяли місцеві пожежні команди сс. Женишківці та Зіньків, а також аварійні служби взаємодії – «швидка», міліція та аварійна служба газу.

Проведення подібних тренувань допомагає підтримувати постійну готовність сил та засобів рятувальників до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього