На підприємства Хмельниччини четверта хвиля мобілізації принесла сотні повісток
Четверта хвиля мобілізації принесла сотні повісток на великі підприємства та невеличкі фірми області. Нині кервівники таких, до прикладу, великих підприємств як «ВО «Новатор», ВАТ «Темп», Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ» отримали «листи щастя» з вимогою надати списки працюючих, які підпадають під дію Закону України «Про часткову мобілізацію».На підприємства Хмельниччини четверта хвиля мобілізації принесла сотні повісток
Четверта хвиля мобілізації принесла сотні повісток на великі підприємства та невеличкі фірми області. Нині кервівники таких, до прикладу, великих підприємств як «ВО «Новатор», ВАТ «Темп», Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ» отримали «листи щастя» з вимогою надати списки працюючих, які підпадають під дію Закону України «Про часткову мобілізацію».

Аналогічні листи за підписом військового комісара нині надходять і на малі та середні підприємства Хмельницької області. Як стало відомо Рodilska.info лише державне підприємство «Новатор» на сьогоднішній день отримало більше 400 повісток, які мають бути вручені її працівникам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього