На підприємствах Хмельницького навчають як діяти в разі надзвичайних ситуацій
У режимі підвищеної готовності, який в зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією через агресію Росії проти України, встановлено у Хмельницькій та інших областях нашої країни, поінформованість мешканців міста про те, як діяти в разі можливої надзвичайній ситуації життєво важлива. Нещодавно відповідні заняття з керівниками апарату міської ради, виконавчих органів та керівниками комунальних підприємств відбулося у міській раді.На підприємствах Хмельницького навчають як діяти в разі надзвичайних ситуацій
У режимі підвищеної готовності, який в зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією через агресію Росії проти України, встановлено у Хмельницькій та інших областях нашої країни, поінформованість мешканців міста про те, як діяти в разі можливої надзвичайній ситуації життєво важлива. Нещодавно відповідні заняття з керівниками апарату міської ради, виконавчих органів та керівниками комунальних підприємств відбулося у міській раді. За дорученням виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського подібні заняття проводять і в установа, організаціях і на підприємствах міста. Одне з перших підприємств, де відбулися навчання – МКП “Хмельницькводоканал”.

Під час заходу начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці міської ради Дмитро Білоус проінформував працівників підприємства про те, як потрібно діяти в разі небезпеки.
altПро правила поведінки населення при загрозі терористичного акту, дії при виявленні підозрілого предмета, який може виявитися саморобним вибуховим пристроєм, як вчиняти під час оповіщення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій розповів начальник обласних та міських курсів удосконалення керівних кадрів Микола Гринчук.
Окрім інформативної частини було проведено наочне заняття. Так, вибухотехнік відділення вибухотехнічної та пожежотехнічної експертиз, капітан Андрій Зарічний продемонстрував приклади вибухонебезпечних предметів і розповів як діяти в разі їх виявлення.
Для учасників заходу провели екскурсію до власного бомбосховища МКП «Хмельницькводоканал», що розраховане на 150 осіб. Побудоване воно разом із адмінбудівлею у 1986 році, однак давно не використовувалося.

За допомогою міської влади колектив комунального підприємства “Хмельницькводоканалу”, під керівництвом директора Віталія Кавуна, оновив приміщення. Нині бомбосховище має належні умови – обладнане двохярусними ліжками, у приміщенні є санвузол, баки з питною водою, аптечки, протигази, телефонний та радіозв\’язок, медпункт, плакати з основною інформацією про дії під час надзвичайних ситуацій.

На підприємствах Хмельницького навчають як діяти в разі надзвичайних ситуаційНа підприємствах Хмельницького навчають як діяти в разі надзвичайних ситуацій

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього