На підвищену ставку горілчаних акцизів в Хмельницькій області є своя протидія
З 1 числа держава підвищила ставки акцизного збору на лікеро-горілчані вироби, саме тому народні умільці з Хмельниччини знайшли \”вихід з положення\” -воєводкаНа підвищену ставку горілчаних акцизів в Хмельницькій області є своя протидія
З 1 числа держава підвищила ставки акцизного збору на лікеро-горілчані вироби, саме тому народні умільці з Хмельниччини знайшли \”вихід з положення\” -воєводка.
«Воєводка» — це натуральні настоянки (30–40 º) високої якості з ягід, фруктів, трав без цукру та хімії.

У воєводки є справжній виробник. Це фермер з Хмельницької області, який на своїх сорока сотках вирощує сливу, яблука, груші, горіхи, розводить свиней і дрібну живність. Він сам збирає врожай, сушить фрукти і коптить їх на дровах.
Слива, яблука, груші, полуниця, смородина, малина, вишня, калина, кизил, все, на чому робиться воєводка, – наше, українське.
А саме головне – воєводка не робиться з хімії, у ній ніколи не було і не буде барвників, ароматизаторів та інших харчових добавок, інакше це буде настоянка, яка продається в магазинах. Робити натуральний продукт незручно, недешево й нелегко фізично, але в цьому і сенс воєводки: це повинна бути настоянка, яку безпечно пити.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього