На передових позиціях – хмельницькі бібліотекарі
За підсумками бібліотечного року Хмельницька міська централізована бібліотечна система отримала нагороди у м. Києві за кращий бібліотечний сайт та за проект «Піар-офіс сучасних бібліотек».На передових позиціях – хмельницькі бібліотекарі
За підсумками бібліотечного року Хмельницька міська централізована бібліотечна система отримала нагороди у м. Києві за кращий бібліотечний сайт та за проект «Піар-офіс сучасних бібліотек».

Грамота ЦБСУ Всеукраїнському конкурсі з популяризації читання на сайтах бібліотек України у 2015 році переміг сайт Хмельницької міської ЦБС у номінації «Кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи», за що колектив центральної бібліотеки отримав Грамоту Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, повідомляють на сайті Управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Як зазначає Тамара Козицька, директор міської бібліотечної системи: «Втретє хмельничани отримали перемогу, так як у 2012, 2014 сайт уже ставав кращим серед бібліотечних інтернет-сайтів України. Безперечно, це заслуга злагодженої командної роботи та професіоналізму бібліотекарів. Сайт постійно розвивається, наповнюється інтерактивними сучасними сервісами, які спонукають до читання і цікавлять навіть вибагливих користувачів. Особлива увага приділяється розвитку і популяризації на сайті краєзнавчих ресурсів про м. Хмельницький».

Також команда Хмельницьких бібліотекарів отримала Подяку від Української бібліотечної асоціації за соціально спрямовану діяльність задля налагодження суспільного діалогу і посилення ролі бібліотеки як центру розвитку громади. Це результат успішної реалізації Всеукраїнського проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек». Зокрема, під час роботи у проекті через бібліотеки були налагоджені дружні та професійні стосунки із громадами міста Хмельницького та міст Старобільська, Новопскова Луганської області.
Урочиста церемонія вручення нагород і відзнак відбулася наприкінці листопада під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розбудова громадянського суспільства: місія Української бібліотечної асоціації», у якій взяли участь понад 160 фахівців бібліотечно-інформаційної сфери та партнерів бібліотек з усієї України.

Нагороди вручали Лариса Нікіфоренко, начальник Управління соціокультурного розвитку регіонів Міністерства культури України та Ірина Шевченко, президент Української бібліотечної асоціації. Ірина Шевченко, вітаючи із нагородою, сказала: «Хмельницька міська бібліотечна система стрімко займає передові позиції у бібліотечній Україні. Якщо так впевнено будете працювати і надалі, то маєте всі шанси стати кращою бібліотекою наступного року».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього