На Поділлі голову сільської ради притягнуто до відповідальності за корупцію
За матеріалами працівників Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області в судовому порядку оштрафовано голову однієї із сільських радНа Поділлі голову сільської ради притягнуто до відповідальності за корупцію
За матеріалами працівників Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області в судовому порядку оштрафовано голову однієї із сільських рад Новоушицького району, яка не повідомила сесію сільської ради про наявність у неї конфлікту інтересів.

Жінка порушила вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» під час прийняття рішення по заяві її чоловіка щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Суд визнав голову сільської ради винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього