На Поділлі створять національний природний парк
Національний природний парк «Верхнє Побужжя» займатиме територію семи районів ХмельниччиниНа Поділлі створять національний природний парк
На сьогодні однією із вимог європейської спільноти до України є збільшення площі заповідності території та створення оптимальних умов для охорони рідкісних видів, угрупувань та ландшафтів нашої держави.
Для збільшення площі заповідності території Хмельницької області проводиться робота зі створення національного природного парку «Верхнє Побужжя» з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.
Національний природний парк «Верхнє Побужжя» – це мальовнича територія, яка займає східну частину Подільської височини, верхів’я Південного Бугу та його приток і відзначається своєрідністю ландшафтів та багатим різноманіттям рослинного і тваринного світу.
Проектований парк займатиме територію семи районів: Красилівського, Деражнянського, Хмельницького, Старокостянтинівського, Летичівського, Волочиського та Ярмолинецького.
З метою роз’яснення громадянам, органам влади, підприємцям, засобам масової інформації та іншим зацікавленим сторонам важливості збереження унікального регіону, а також формування позитивної громадської думки Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації розроблено та видано інформаційний буклет про національний природний парк «Верхнє Побужжя». Видання здійснено за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За матеріалами Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього