На Поділлі увіковічнили пам'ять Героя АТО
Жорстока і безглузда війна на сході України залишила вічний біль для Кам’янця-Подільського, адже місто втратило трьох своїх кращих синівНа Поділлі увіковічнили пам'ять Героя АТО
Жорстока і безглузда війна на сході України залишила вічний біль для Кам’янця-Подільського, адже місто втратило трьох своїх кращих синів, патріотів, які віддали за свою країну найдорожче, що мали – життя.
23 грудня назавжди увіковічнили пам\’ять бійця АТО, кам’янчанина Павла Стрельчука в загальноосвітній школі №2, відкривши меморіальну дошку своєму випускникові.
Вшанувати пам\’ять героя-земляка, бійця добровольчого батальйону \”Айдар” прийшли міський голова Михайло Сімашкевич, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, рідні та близькі Павла, афганці, учасники АТО, молодь та друзі.
Звернувся до присутніх на заході очільник міста Михайло Сімашкевич: \”Прикро, що війна забирає життя кращих синів України, яким би ще радіти кожному дню, втілювати все задумане в життя. Схиляємо голови перед подвигом Павла, який віддав своє життя заради майбутнього України, нашого з Вами майбутнього. Ми повинні пам’ятати, яку ціну заплатили українські військові за те, щоб на нашій землі були спокій, мир та єдність”.
Мер міста вручив батькам Героя найвищу нагороду міста \”Честь і шана” та подякував їм за те, що виховали справжнього патріота, захисника Батьківщини, повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
Директор ЗОШ №2 розповів, яким був Павло Стрельчук в школі, чим займався по завершенню навчання та як одним із перших вийшов на підтримку Майдану.
Невичерпним горем та непоправною втратою є смерть дитини для батьків, яким вже ніколи не загоїти рани від болю. Поділився спогадами про сина тато Павла – Володимир Павлович.
Присутні на відкритті меморіальної дошки вшанували Героя хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього