На полях Агрохолдингу «МРІЯ» запрацювали сучасні трактори
Вони найменше руйнують ґрунт.На полях Агрохолдингу «МРІЯ» запрацювали сучасні трактори
Нещодавно технічний парк Агрохолдингу «МРІЯ» поповнився сучасними й високотехнологічними новинками — десятьма тракторами CASE IH Quadtrac 500. Вони уже працюють на полях Компанії.
Операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук розповідає, що Компанія уклала угоду на придбання цих тракторів з одним із найбільших постачальників техніки — ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» — ще у грудні минулого року. Десять тракторів CASE IH Quadtrac 500 коштували «МРІЇ» 3,2 млн доларів. Закупівлю здійснили частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці, майже половина суми за придбану техніку вже сплачена.
«Минулий рік видався для Компанії доволі складним і став своєрідним маркером – чи є майбутнє у «МРІЇ», чи ні. Весняна посівна відбувалася майже за відсутності техніки і завдяки довірі партнерів. Лише влітку ми почали поновлювати лізингові угоди – спочатку з «ОТП Лізинг», потім із «Райффайзен Лізинг Аваль», – зауважив Віктор Кухарчук. – Завдяки поповненню робочого капіталу з боку кредиторів на 25 млн дол. ми здійснили першу велику закупівлю техніки на суму 1,5 млн дол. у липні 2015. Презентовані сьогодні трактори – це перша потужна інвестиція цього року. Ми маємо намір і далі закуповувати техніку».
«Трактори Quadtrac унікальні у своєму класі, — продовжує думку Віктора продукт-менеджер по тракторах та причіпному обладнанню CASE IH Анатолій Мацюк. — Вперше такий трактор із чотиригусеничною системою рушіїв представили у США в 1992 році, через чотири роки розпочалося серійне виробництво цієї техніки. Вона забезпечує найбільш щадне використання ґрунту. Трактор найменше його ущільнює, тобто мінімально руйнує структуру ґрунту». Він також додав, що крім сервісу та запчастин за потреби компанія пропонує «МРІЇ» технології, консультації, тренінги та навчання, аби трактори використовувалися найбільш ефективно.
Директор представництва «Торговий дім «Агроальянс» Віктор Черняк підмітив, що у випадку із «МРІЄЮ» компанія стала не лише постачальником тракторів, а й фінансовим партнером, надавши лізингову програму для реалізації контракту.
До слова, «МРІЯ» офіційно вважається власником найчисельнішого за кількістю тракторного парку серії Quadtrac в Європі. Цей факт відтепер засвідчуватиме відповідна відзнака.
Тим часом, «МРІЯ» обіцяє, що придбаний десяток сучасних тракторів стане поштовхом для впровадження інших новинок у Компанії, адже вона має намір і надалі поповнювати парк сільськогосподарської техніки. Зокрема, хочуть інвестувати в самохідні обприскувачі, сівалки та ґрунтооброблювану техніку – загалом майже 10 млн доларів у 2016 році. Як підмітив Віктор Кухарчук, усе задля того, аби «покрити» всю землю необхідною технікою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього