На пожежі в Ярмолинцях виявлено тіла двох загиблих
Пожежа в приватному будинку по вулиці Чапаєва, 90 спалахнула о другій ночі 24 листопада. Полум\’ям охопило одну половину будівлі, пожежників викликав чоловік, який з родиною проживав на другій половині.На пожежі в Ярмолинцях виявлено тіла двох загиблих
Пожежа в приватному будинку по вулиці Чапаєва, 90 спалахнула о другій ночі 24 листопада. Полум\’ям охопило одну половину будівлі, пожежників викликав чоловік, який з родиною проживав на другій половині.
Сім’я – чоловік, жінка та їх сини 1-го та 3-х років – прокинулась від плачу молодшого хлопчика, батьки почули запах диму, що потрапляв в їх помешкання з сусідніх кімнат. Вони забрали малечу та залишили помешкання через вікно житлового будинку, вже потім зателефонували до \”102\”.
До місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Ярмолинецького району, які у складі ланки газодимозахисної служби пожежу площею 41 кв. м. локалізували о 2:28, ліквідували о 2:41.
Завдяки оперативним діям, вогнеборці запобігли розповсюдженню вогню на сусідні кімнати житлового будинку.
Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла 2 загиблих людей: 84-річної власниці житлового будинку та її 59-річного сина.
Ймовірна причина пожежі – необережність при палінні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього