5 грудня хмельничани матимуть можливість переглянути документальну стрічку «Лобановський назавжди», яка стала кращою на фестивалі спортивного кіно. Про це повідомляє сайт міста “0382.ua”.

Прем’єра документального фільму на великому екрані відбудеться о 16:00 у кінотеатрі ім. Т. Г. Шевченка. Глядачі матимуть змогу дізнатися нові факти з життя “Метра”, про те, яким був Валерій Васильович та про його внесок не лише у розвиток українського, а й світового футболу розповідатимуть ті, хто творив історію разом з великим тренером.

Варто зазначити, що «Лобановський назавжди» став переможцем 34-го Міжнародного фестивалю Спортивного Кіно і Телебачення та отримав звання найкращого документального фільму на фестивалі.

На прем’єру до Хмельницького завітають такі відомі гості як: один з продюсерів фільму Сергій Полховський, відомий радянський футболіст, вихованець місцевого футболу Сергій Ковалець та ще один відомий футболіст, наш земляк Віталій Косовський.

Отож, прем’єрний показ документальної кінострічки відбудеться 5 грудня о 16:00 у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка. Вартість квитків від 20 до 50 грн.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці