На придбання нових Хмельницьких тролейбусів витратили більше 8 мільйонів гривень
На свій перший маршрут вирушили 2 нових тролейбуси.На придбання нових Хмельницьких тролейбусів витратили більше 8 мільйонів гривень
На свій перший маршрут вирушили 2 нових тролейбуси. Їх виготовила компанія «Богдан Моторс» (місто Луцьк). На придбання витратили 8 мільйонів 265 тисяч гривень.
Аби провести новий електротранспорт у перший рейс прийшли виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський, профільний заступник міського голови Андрій Капура, депутати, начальники управлінь і відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, громадськість, повідомляють на сайті міської ради.
«Міська рада постійно дбає про добробут хмельничан. Сьогодні відправляємо у перший рейс 2 нових тролейбуси. Наразі зношеність електротранспортного парку складає 93%, тому його оновлення – це необхідність. Цьогоріч комунальному підприємству «Електротранс» з бюджету міста було виділено 9 мільйонів гривень на компенсацію перевезень пільговиків та майже стільки ж на купівлю нового транспорту, – наголосив Костянтин Іванович. – Хоча такі суми є чималими для бюджету міста будемо і надалі намагатися оновлювати тролейбусний парк обласного центру. У цих тролейбусах українського виробництва є все, щоб хмельничанам було комфортно та безпечно пересуватися містом.»
На придбання нових Хмельницьких тролейбусів витратили більше 8 мільйонів гривень
Пандус, вай-фай, кондиціонер у кабіні водія, надійна гальмівна система, що не замерзає взимку, тавідсутність шуму в салоні, – все це відтепер доступно жителям міста. Крім того, сучасні комфортабельні тролейбуси ще й економні. Вони споживають на 30 – 40% менше електроенергії, ніж старі. Розраховані на 34 посадочне місце. За повної завантаженості можуть везти 101 пасажира.
Віктор Паламарчук стверджує, що ніяких проблем із ними у найближчі 6 років не буде. Також придбання нового транспорту швидко окупиться, адже проїхатися із комфортом у новому тролейбусі, за підрахунками підприємства, хочуть вдвічі більше хмельничан.
«Підприємство задоволене. Ми вдячні міській владі, депутатському корпусу, що виділили кошти на придбання. Їздити на цих тролейбусах значно приємніше. Та й хмельничани уже сьогодні зможуть оцінити усі переваги придбання» – наголосив директор «Електротрансу».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього