На \"п`ять зірок\" оцінили роботу подільських енергетиківУ цьому році енергопостачальній компанії «Хмельницькобленерго» виповнилося 18 років. До свого повноліття енергетики нашої області прийшли з гарними результатами.

У рамках ділового марафону Сходження до вершин європейської досконалості компанія стала переможцем Українського національного конкурсу якості, а також отримала диплом переможця Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи.На \"п`ять зірок\" оцінили роботу подільських енергетиківУ цьому році енергопостачальній компанії «Хмельницькобленерго» виповнилося 18 років. До свого повноліття енергетики нашої області прийшли з гарними результатами.

У рамках ділового марафону Сходження до вершин європейської досконалості компанія стала переможцем Українського національного конкурсу якості, а також отримала диплом переможця Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи.
– В листопаді цього року ми отримали сертифікат «Визнання досконалості в Європі 5 зірок». Цю нагороду ми маємо завдяки тому, що намагаємося надавати споживачам послуги з енергозабезпечення європейського рівня, бути надійними партнерами виробників електроенергії, забезпечувати фінансову стійкість компанії, – каже генеральний директор публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак.

За словами керівника, незважаючи на непросту ситуацію в країні, споживачі електроенергії майже повністю розрахувалися за послуги. А це дало можливість компанії, в свою чергу, розрахуватися з електростанціями, шахтарями, «Укренерго».

– Цього року вперше за останні 10 років спостерігається приріст споживання електроенергії. Відповідно, у нас є приріст виробництва. Це відбувається завдяки росту економіки – розвивається торгівля, сфера послуг. А це свідчення того, що люди стали жити краще, в населення зростає потреба в електроенергії, – говорить Олександр Шпак.

Енергопостачальна компанія постійно розвивається, вдосконалюється виробничо-технічна база, здійснюється модернізація та реконструкція, будуються нові сервісні центри та енергетичні об’єкти.

На вулиці Прибузькій, недалеко від Палацу творчості, завершується перша черга будівництва закритої трансформаторної підстанції, унікальної за своїми технічними рішеннями. Вона дозволить покращити якість електроенергії для центральної частини міста та прилеглих районів. А днями став до ладу розподільчий пункт на розі вулиць Пилипчука та Франка, що підвищить надійність електропостачання житлових будинків, міської лікарні, стадіону, готелю, магазинів та інших об’єктів центральної частини міста, – розповідає генеральний директор.

Зараз компанія «Хмельницькобленерго» знаходиться в стані приватизації. Як запевняє її генеральний директор, від того, що прийде новий інвестор, компанія нічого не втратить.

– По Україні є шість неприватизованих енергопостачальних компаній, і наша – в тому числі. Приватизація повинна була відбутися ще цього року, але не склалося. Тому чекаємо черги. Все, що ми запланували зробити у 2014 році і наступні роки, новий інвестор змушений буде виконати, вкладати свої кошти і довести розпочате до кінця, адже все на контролі держави – Національної комісії регулювання електроенергетики та Фонду держмайна. Є певні фіксовані умови, які потрібно виконувати, – запевняє Олександр Шпак.

А поки процес приватизації триває, «Хмельницькобленерго» продовжує курс на Європу. Зараз у місті будується новий інженерно-лабораторний корпус європейського рівня.

– Поки нас не приватизували, ми не маємо доступу до фінансових ресурсів, довгострокових кредитів, тому будуємо все своїм коштом. І це трохи сповільнює процес будівництва нових об’єктів. Та, незважаючи на це, хочемо зробити місту подарунок – ту маленьку вуличку, на якій будується новий корпус, зробити пішохідною. Вона з’єднає вулицю Свободи, де зараз розташований наш сервісний центр, з парком Франка, – каже керівник «Хмельницькобленерго».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього