На річницю Хрещення Київської Русі - до столиці
Днями Україна відзначала 1027 років з того дня, коли київський князь Володимир охрестив Київську Русь.На річницю Хрещення Київської Русі - до столиці
Днями Україна відзначала 1027 років з того дня, коли київський князь Володимир охрестив Київську Русь. В усіх храмах нашої держави з цієї нагоди відбулися урочисті заходи. За підтримки народного депутата Романа Мацоли близько ста п’ятдесяти прихожан з Шепетівщини, Славутчини та Полонщини здійснили паломницьку поїздку до головних храмів столиці України та взяли участь у святковому молебні.
«Ми організовуємо такі поїздки ось уже сьомий рік поспіль, – розповідає настоятель шепетівського храму протоієрей Василь Гетьман. Вважаю, що кожна людина хоча б один раз в житті має здійснити таке паломництво, відвідати урочистості, побувати в найбільших духовних святинях України. Організація подібних поїздок справа недешева, тому шукаємо небайдужих людей, які можуть допомогти. Я звернувся до Романа Мацоли, він допоміг організувати три автобуси з Шепетівки, Полонного та Славути. Люди дуже вдячні Роману Миколайовичу за таку підтримку.»
Близько ста п’ятдесяти прихожан з трьох районів нашого країну отримали чудову нагоду побувати на урочистостях з нагоди річниці Хрещення Київської Русі в столиці нашої держави. Під час поїздки вони відвідали Патріарший кафедральний собор св. Володимира, потім хресною ходою вирушили до Володимирської гірки, побували у Михайлівському Золотоверхому монастирі.
За словами одного з учасників паломницької поїздки пана Сергія, враження у нього надзвичайно позитивні. Каже, що давно не відчував такого духовного та патріотичного піднесення. Сергій вірить, що завдяки подібним заходам Україна стає міцнішою.
На річницю Хрещення Київської Русі - до столиці
«Коли Князь Володимир вирішив прийняти християнство він зробив історичний цивілізаційний вибір, – розповідає Народний депутат України, член фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола. – На християнських цінностях побудована сучасна Європа та більшість розвинених країн світу. Духовністю потрібно підтримувати та зміцнювати. Коли Отець Василь звернувся до мене за допомогою, я одразу погодився. Адже Україна зараз переживає нелегкі часи. Ми знову мусимо боротися за свій вибір, свою віру, власну незалежну державу. Ми змушені протистояти навалі сучасної орди, проти дикунства, неправди та гріха».
Роман Мацола вірить у краще майбутнє нашої держави, адже з нами Бог і ми обов’язково переможемо.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення