На ремонт доріг в області витратять більше 108 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендеру уклала низку угод на 108,56 млн. грн.На ремонт доріг в області витратять більше 108 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендеру уклала низку угод на 108,56 млн. грн.
8,68 млн. отримає ПП « Аграрна компанія 2004» за поточний ремонт дороги державного значення Чернелівка – Городок – Смотрич та дороги місцевого значення Стрий -Тернопіль -Кіровоград -Знам\’янка – Ружична через Жучківці .
ДП «Хмельницький облавтодор » отримає 37,56 млн. грн. за поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного та місцевого значення.
Левова частка коштів ( 62,32 млн. грн.) Дістанеться ПАТ « ПІВДЕНЬЗАХІДШЛЯХБУД » на поточний ремонт автомобільних доріг державного значення Стрий -Тернопіль -Кіровоград -Знам\’янка і Житомир -Чернівці .
Власниками компанії є ТОВ « Альфадорстрой » віце -президента корпорації «Золоті ворота» Віктора Ящука і його дочірнє ПАТ « Будівельне управління № 813 ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього