На ремонт дороги від Шепетівки до Нетішина виділять 16 мільйонів
Народний депутат Роман Мацола особисто контролюватиме якість виконання ремонтних робіт.На ремонт дороги від Шепетівки до Нетішина виділять 16 мільйонів
Народний депутат Роман Мацола провів робочу зустріч з Начальником служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петром Гнидюком. Темою зустрічі було забезпечення у 2016 році якісного ремонту траси Р05 Старокостянтинів-Шепетівка-Славута-Нетішин). Саме за сприяння Романа Мацоли цього року передбачено 16 млн. грн. бюджетних видатків на відповідні потреби. Дорожники нарікають на хронічне недофінансування галузі, а депутат, в свою чергу, хоче аби місцева влада контролювала ефективність витрачання коштів на ремонти. Адже щороку мільйони гривень вкладаються у латання доріг, а їх стан лише погіршується.
«Люди часто звертаються до мене зі скаргами на якість доріг, – розповідає народний депутат Роман Мацола. – Та я й сам бачу, адже наїздив тисячі кілометрів по дорогам Хмельниччини. Проблема недофінансування галузі є, на зустрічі дорожники скаржилися, що з початку року ще не отримали заробітної плати. Я буду ставити про це питання перед Урядом. Але, разом з тим, на регіональну дорогу Р05 (Старокостянтинів-Шепетівка-Славута-Нетішин) вже заплановано 16 млн.грн, і коли вони надійдуть, тоді буде важливо проконтролювати, аби ці кошти витратили ефективно. Ми зустрілись з керівником служби автомобільних доріг в Старому Кривині, пізніше проїхалися до Славути та Шепетівки. Метою зустрічі було подивитись, які конкретно ділянки будуть ремонтуватися. На жаль, «дорожники» такий план підготувати не встигли, хоча й обіцяли. Але я все-одно звернувся і до сільського голови Старого Кривина і до керівників Славутського та Шепетівського районів, аби вони проконтролювали якість ремонтних робіт і не погоджувалися приймати, якщо щось буде зроблено неналежним чином. У разі виникнення якихось проблем депутат попросив одразу звертатися до нього.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього