На ремонт ферми на Хмельниччині «МРІЯ» виділила мільйон гривень
Нововведення та покращення умов праці передбачені і для працівників.На ремонт ферми на Хмельниччині «МРІЯ» виділила мільйон гривень
Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» виділила 1 мільйон гривень на ремонт ферми у с. Сирватинці Городоцького р-ну Хмельницької обл. На сьогоднішній день продовжується реконструкція тваринницьких приміщень та встановлення обладнання, яке дозволить модернізувати технологію утримання і годівлі великої рогатої худоби.

Також поточний ремонт проводять на решті фермерських господарств Компанії: вставляють нові вікна, замінюють огорожі, встановлюють новий настил. Триває впорядкування територій ферм. Посилено готуються і до сезону заготівлі кормів: силосу, сінажу, сіна та соломи.

Нововведення та покращення умов праці передбачені і для працівників фермерських господарств Агрохолдингу «МРІЯ», зокрема, перехід на нову систему оплати праці – за фактично отриману продукцію. Це зробить рівень заробітної плати більш конкурентним, переконані в Компанії. Нова система уже працює на фермі у с. Боднарівка Чемеровецького р-ну – працівники задоволені.

Зазначимо, що тваринництво не є основним напрямком діяльності Агрохолдингу, однак, враховуючи складну ситуацію з цим напрямком в Україні, керівництво «МРІЇ» вирішило не відмовлятися від розвитку цієї галузі. На чотирьох фермах Компанії утримується 1200 корів та 1500 голів молодняка. Найбільша з ферм знаходиться в с. Подвірне (Чернівецької обл.), три інші – в селах Боднарівка, Сирватинці, Скіпче (Хмельницька обл.).

Операційний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Віктор Кухарчук наголосив: «Починаючи з цього року, плануємо вивести наше тваринництво з соціального проекту, яким воно по суті є зараз, в економічну складову для Компанії. Тваринництво в цьому році у нас має показати хоча б невеликий, але плюс. Це будуть можливо і кардинальні речі, такі як фільтрація та аналіз поголів’я худоби, перехід на нову годівлю, на нове утримання, нові зарплати – щоб люди розуміли, що вони є частиною економічної складової. Бо корова повинна бути свого роду молокозаводом – якщо корова не дає молока – значить, це просто збиткове м\’ясо».

В Компанії розуміють, що досягнути поставленої мети неможливо, якщо не фінансувати напрямок належним чином, саме тому таку значну частину коштів «МРІЯ» спрямувала на відновлення матеріально-технічної бази свого тваринництва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього