На ремонт та утримання мостів Хмельниччини витратять понад п’ять мільйонів
Більшість мостів Хмельниччини – споруди, довжина яких не більше 25 м.На ремонт та утримання мостів Хмельниччини витратять понад п’ять мільйонів
В області нараховується 564 штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування. На дорогах державного значення – 236, на дорогах місцевого значення – 328 мостів.

Більшість мостів Хмельниччини – це споруди, довжина яких не більше 25 м. Переважно це залізобетонні конструкції, які були побудовані ще у 50-60-х роках минулого століття.

Згідно з базою даних АЕСУМ (Аналітично-експертна система управління мостами), розробленої експертами Державного науково-дослідного дорожнього інституту, 5 штучних споруд на Хмельниччині перебувають в аварійному стані та потребують невідкладного капітального ремонту або реконструкції.

Згідно з планом фінансування на 2016 рік на проведення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання штучних споруд Хмельниччини виділено 5,5 млн. грн. Станом на сьогодні, виконано ремонтних робіт на суму 3,5 млн. грн., що становить 65% від запланованих, повідомляють у службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

До кінця року заплановано провести аварійний ремонт мосту на автомобільній дорозі державного значення Т-23-19 Стара Синява-Меджибіж-(М-12), км 19+950 у с. Шрубків Летичівського району.

Окрім того, філіями ДП «Хмельницький облавтодор» ліквідовуються деформації дорожнього покриття на проїзній частині мостів та шляхопроводів, ремонтується перильне та бар’єрне огородження, відкрилки, очищаються русла, триває підготовка штучних споруд до осінньо-зимового періоду

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього