На розмітку доріг у Кам’янці виділили 400 тисяч
Цього року розмітку нанесуть, орієнтовно, 7 квітня. Але і це ще не остаточно/
На розмітку доріг у Кам’янці виділили 400 тисяч
Безпека під час дорожнього руху залежить не лише від поведінки водіїв та пішоходів, а й від умов трафіку, котрі мала б забезпечувати місцева влада. До таких якраз належить наявність у місті дорожньої розмітки. Журналісти «20 хвилин» вирішили з‘ясувати, коли та за яких умов у Кам’янці на асфальт наноситимуть дорожню розмітку.
Заступник міського голови. Сергій Бабій пояснив: для того, аби цього року нанести дорожню розмітку на асфальт в усьому місті, потрібно 3,5 мільйона гривень. Таких грошей у казні міського бюджету немає. Тому, вкотре найбільш віддалені від центру Кам’янця райони знову залишаться без розмітки. Також Сергій Віталійович похвалився, що у 2016 році виділено рекордну суму грошей для вирішення цього питання – 400 тисяч гривень. В минулому було 300 тисяч, а в попередні роки – приблизно до 99 тисяч.
Також журналісти поцікавилися, на який кілометраж цієї суми вистачить, адже, відповідно до реальних потреб, ця сума – замала. Заступник міського голови відповів, що 400 тисяч гривень вистачить на 5 тисяч метрів квадратних, у той час, коли загальна протяжність асфальтованих доріг у Кам’янці становить 110 кілометрів. За словами Сергія Віталійовича, «багаті» міста можуть собі фінансово дозволити наносити дорожню розмітку, як належить, двічі в рік. А Кам’янець до розряду «міст-багатіїв» не належить, тому влада змушена обмежити річну кількість ненесення фарби на дороги.
Цього року розмітку нанесуть, орієнтовно, 7 квітня. Але і це ще не остаточно, адже чекають на вказівку згори – від погоди. Сергій Бабій пояснює, що нанесення фарби буде оптимальне, коли різниця між температурою вдень та вночі становитиме не менше 10 °С.
Марка фарби щороку інша, залежить від того, хто виграє тендер. У 2015 році використали фарбу Полтавського виробництва. Та й Сергій Віталійович зізнається, що вона не надто якісна, адже від неї після зими мало що залишилося.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього