На Рівненщині ДТП спричинив нетішинський міліціонер?
Резонансним може стати сьогоднішня ДТП, яка зранку трапилась поблизу міста Славути за Нетішиним на Хмельниччині. Здолбунівчанин Сергій із жінкою-пасажиркою їхали до міста Шепетівки і везли ковбасу на мікроавтобусі. Інший учасник дорожнього руху теж на бусі, за попередньою інформацією має відношення до Нетішинського МРЕО.На Рівненщині ДТП спричинив нетішинський міліціонер?
Резонансним може стати сьогоднішня ДТП, яка зранку трапилась поблизу міста Славути за Нетішиним на Хмельниччині. Здолбунівчанин Сергій із жінкою-пасажиркою їхали до міста Шепетівки і везли ковбасу на мікроавтобусі. Інший учасник дорожнього руху теж на бусі, за попередньою інформацією має відношення до Нетішинського МРЕО.

За словами, пасажирки, яка не зазнала ушкоджень, саме інший бус є винуватцем ДТП, а сам його кермувальник був з явними ознаками алкогольного спяніння.
На місце ДТП швидко прибули представники нетішинської самооборони, місцеве ДАІ. Але до приїзду самооборони оперативно були відкручені номера з буса нетішинця і забрано пошкоджене авто з місця події. ДАІвці кажуть, що не знають хто це зробив і чому.

Постраждалий здолбунівчанин доставлений до місцевої Славутської лікарні, спрацювали подушки безпеки, тому ушкодження значно менші ніж могли би бути. Туди ж доставили і водія іншого авто, під’їхала до лікарні і здолбунівська самооборона, представники якої повідомляють, що в лікарні теж тривають чудеса. Підвезли звідкись пробірки, з’явився невідомий чоловік в капюшоні, якого ймовірно будуть видавати за водія авто замість правоохоронця.

Самооборонівці звертаються до представників медіа, правозахисників, які можуть оперативно прибути до лікарні м.Славути приїхати і не дати відбутись ймовірним фальсифікаціям, допомогти встановити іститу у цій ДТП.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього