На Різдво хмельничан запрошують до парку ім. Чекмана. З санчатами, ковзанами та гарним настроєм
О 12 годині там обіцяють розпочати імпровізоване зимове свято.На Різдво хмельничан запрошують до парку ім. Чекмана. З санчатами, ковзанами та гарним настроєм
Днями в парку вже розчистили водойму, на якій можна буде покататися на ковзанах та санчатах. Ініціатором заходу став заступник директора міського будинку культури Сергій Щербанюк. Каже, має своїх п\’ятеро дітей, троє з яких вільно стоять на ковзанах. Отож заради них та усіх хмельничан, які полюбляють активний відпочинок, взявся за добру справу. Долучилися до Сергія й активісти громадської організації “Парки і сквери Хмельниччини”. Її очільник, Олександр Іваниця, не лише організував реманент, але й сам взявся до праці.
“Ми плануємо зробити 7 січня імпровізоване зимове свято. Тому запрошуємо всіх до парку. Беріть з собою ковзани і санки, приходьте веселитися”, — кажуть активісти.
За словами Олександра Іваниці, підприємці, які працюють у сквері, організують гарячі чай, каву і “щось їстівне”. А ті, у кого немає ковзанів, зможуть взяти їх напрокат.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього