На що чаклують хмельничани?
Попри розвиток науки та цифрових технологій, хмельничани продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів.На що чаклують хмельничани?
Попри розвиток науки та цифрових технологій, хмельничани продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор]. За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Хмельницької області на магію майже не покладаються й посідають лише 19 місце – вони шукають заклинання частіше за чернівчан, але рідше, ніж вінничани.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п\’ятий запит про заговори. Нерідко хмельничани хочуть одружитися або повернути втрачену половинку: [заговор щоб хлопець запросив на побачення], [заговори щоб змусити хлопця бігати], [как вернуть любимую если она не хочет общаться заговор]. Удаються до замовлянь і ті, хто вже знайшли супутника життя. У пошуку Яндекса, приміром, шукають [заговор чтоб муж жену слушался].

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [заговор на деньги чтоб дали зарплату], [сильный заговор чтоб отдали долг].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров\’я. Наприклад, жителі Хмельницького та області шукають у Яндексі [с помощью заговоров отрастить зубы] та [заговор для похудения степановой читать онлайн бесплатно].

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [как сделать чтобы начальник хорошо относился заговор], [заговор чтоб небыло проверок]. Трохи менше, але усе ще багато уваги хмельницькі користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха: [які є страшні заговори на людину]. Дбають хмельничани і про дітей: [заговори для апетиту для дітей]. Нарешті, заговорами прикликають удачу в різних життєвих ситуаціях: [заговори якщо знайшов підкову], [заговор чтобы добиться всего в жизни].

Найпопулярніші теми замовлянь, які мешканці Хмельницького та області шукають у Яндексі:
1. Особисте життя
2. Гроші
3. Краса і здоров\’я
4. Робота та кар\’єра
5. Вороги
6. Діти
7. Удача

Як і в інших ситуаціях, хмельницькі користувачі хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи замовляння, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [заговор на продажу квартиры кто делал отзывы]. Крім того, хвилюються про можливі наслідки магічного втручання: [последствия заговора на удачу].

А ось які дивні та цікаві заговори у Яндексі шукали жителі різних регіонів України:
На що чаклують хмельничани?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього