Міська влада провела засідання з підготовки сесії міської ради в напівтаємному режимі, про це повідомляє Жар на своїй сторінці у Фейсбук.

Хмельницька міська рада розпочала передсесійний тиждень ефектно – з ніде не проінформованого позачергового засідання виконавчого комітету 22.05.2017 р. – йдеться у повідомленні.

Сподівались все ж таки знайти хоч згадку на офіційному сайті ради про це термінове дійство, а зась нам – жодного слова та жодного сліду. Інформування стосувалось лише внутрішніх каналів і то вже майже в обідню перерву.
Звичайно ж стаття 53 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” передбачає скликання засідання виконавчого комітету по мірі необхідності, однак ми не думали, що цю норму необхідності будуть так оперативно використовувати.
Тому варто нагадати міській владі, що ще є певні вимоги у діючому законодавсті щодо інформування про її діяльність, про оприлюднення порядку денного та проектів рішень виконавчого комітету до їх розгляду.

Наразі Жар чекає чергової сесії. Серед питань які будуть розглядатися на  ній – списання пайових внесків, виділення коштів комунальним підприємствам, виділення земельних ділянок

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницька міськрада знов готується до сесії з порушеннями: проекти рішень ховають від виборців

Вже у цю середу, 31.05.2017 р., депутати Хмельницької