Засідання земельної комісії ХМР/автор фото Артур Сторожук

На черговій сесії Хмельницької міської ради, що відбудеться 25 січня, міська влада знов планує з порушенням законодавства роздати землю наближеним забудовникам. У жовтні, депутати вже застосували схему”державно-приватного партнерства” замість  “суперфіцію” , яка застосовувалася при минулій міській владі.

Подробиці засідання земельної комісії Хмельницької міської ради повідомила голова антикорупційної організації “Жар” Олена Береза:

“Ото ж, друзі, насичений день антикорупціонерників, від зустрічі до зустрічі, від засідання до засідання, таке воно 17 січня 2016 р. Сьогодні не змогла пропустити засідання земельної комісії, що було першим на етапі підготовки до сесії Хмельницької міськради. Звичайно ж пішла туди підготовленою із запитаннями до деяких проектів рішень. На відео розгляд проекту рішення √66 і знову державно-приватне партнерство. І як виявилось, положення то прийняте, на нього посилаються у тексті проекту, однак виконувати прописані у ньому норми чомусь забули. Конкретне питання щодо роботи комісії щодо визначення забудовника і ніхто не може дати відповідь, а тим паче здивував голова земельної комісії, який зробив вигляд, що запитання нашого і не було. Професіоналізм зашкалює. Включаємо режим боротьби адже на зміну схемі “суперфіцій” прийшла схема “державно-приватне партнерство”, тому що механізм аналогічний – хтось там в Управлінні ЖКГ визначив собі забудовників і це мало кого бентежить, що це порушення цього ж Положення. Слідкуватимемо далі за долею цього проекту рішення. Наша участь на засіданні сесії 25 січня 100 %”

Залиште коментар

Також по темі

На День міста з Південного Бугу виловлюватимуть рибу, запущену навесні Симчишиним

Хмельницька міська рада до Дня міста вирішила зробити