На Шепетiвщинi працівників галузі культури привітали з професійним святом
6 листопада у актовій залі музею М.Островського відбулись заходи з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Участь у них взяли заступник голови адміністрації Наталія Собчук, начальник відділу культури адміністрації Лідія Богурська, працівники клубних та бібліотечних установ району.На Шепетiвщинi працівників галузі культури привітали з професійним святом
6 листопада у актовій залі музею М.Островського відбулись заходи з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Участь у них взяли заступник голови адміністрації Наталія Собчук, начальник відділу культури адміністрації Лідія Богурська, працівники клубних та бібліотечних установ району.

У своєму виступі Наталія Собчук відзначила, що це свято всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Без підтримки і розуміння працівників культури, ініціативності і творчої думки, неможливі добрі переміни у суспільному житті.

«Ми високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Завдячуючи Вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, в свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Ваша професія – особлива. Ви – працівники клубних установ, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, фахівці музейної справи – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне та мати від цього задоволення» – сказала Наталія Миколаївна.

Від імені райдержадміністрації вона привітала усіх зі святом, побажала усім миру, міцного здоров’я, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. А також, відзначила грамотами адміністрації та районної ради кращих працівників галузі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього