На Шепетівщині ледь не втонула людина
9 серпня о 23:04 на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшло повідомлення про те, що в ставку поблизу цукрового заводу тоне людина.На Шепетівщині ледь не втонула людина
9 серпня о 23:04 на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшло повідомлення про те, що в ставку поблизу цукрового заводу тоне людина.
Негайно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Шепетівського району, які за допомогою рятувального човна витягнули 18-річного молодика на берег та передали працівникам швидкої допомоги.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян: для запобігання нещасних випадків на водних об\’єктах дотримуйтесь правил безпечної поведінки – не купайтеся у незнайомих та необладнаних для цього місцях, не запливайте занадто далеко від берега, в жодному разі не заходьте у воду в нетверезому стані та не дозволяйте робити це іншим, пильнуйте за дітьми і роз’яснюйте їм про небезпеку водойм. Пам’ятайте – відповідальність рятує життя!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього