На Шепетівщині відкрили пам'ятну дошку герою АТО
Право відкриття меморіальної дошки було надано сину Героя Роману Скотенюку, голові райдержадміністрації В’ячеславу Петрову та голові районної ради Петру Дзяворуку.На Шепетівщині відкрили пам'ятну дошку герою АТО
21 грудня 2015 року в селі Вовківці Шепетівського району на фасаді навчально-виховного комплексу відбулося відкриття меморіальної дошки Руслану Скотенюку, старшому навіднику мінометного взводу мінометної батареї третього механізованого батальйону, який захищав кордони країни в зоні проведення АТО. Про це повідомляють на сайті міста Шепетівка.

Окрім педагогів та учнів, родичів та близьких воїна АТО, до заходу долучилися голова райдержадміністрації В’ячеслав Петров, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Янушевський, голова районної ради Петро Дзяворук, депутат районної ради Леонід Олійник, голова сільської ради Людмила Стукан.

На Шепетівщині відкрили пам'ятну дошку герою АТО На Шепетівщині відкрили пам'ятну дошку герою АТО

Право відкриття меморіальної дошки було надано сину Героя Роману Скотенюку, голові райдержадміністрації В’ячеславу Петрову та голові районної ради Петру Дзяворуку. Присутні та учні школи висловили подяку для воїна.
Завершився захід покладанням квітів до меморіальної дошки Героя. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам\’ять воїнів АТО.

Народився Руслан 31 серпня 1974 року. В березні 2015 року був мобілізований на військову службу до Збройних Сил України. Пройшов бойову перепідготовку і був відправлений в зону АТО старшим навідником мінометного взводу мінометної батареї третього механізованого батальйону. 13 листопада на буремному Донбасі загинув під час бойових сутичок, неподалік міста Мар’їнка Донецької області. В дома залишились дружина та син.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього