На Шепетівщині викрили два підпільні цехи з виготовлення фальсифікованої горілки
Правоохоронці виявили та вилучили готові до продажу пляшки з фальсифікованою горілкою, каністри зі спиртом, акцизні марки, наклейки, пристрій для закриття пляшок тощо.На Шепетівщині викрили два підпільні цехи з виготовлення фальсифікованої горілки
Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області спільно із прокуратурою області та ГУНП в Хмельницькій області на території Шепетівського району викрили два підпільні цехи з виготовлення фальсифікованої горілки понад 10 найпопулярніших торгових марок.

На Шепетівщині викрили два підпільні цехи з виготовлення фальсифікованої горілки

Під час проведення санкціонованих обшуків у господарських приміщеннях, власники яких займались протизаконним промислом, правоохоронці виявили та вилучили готові до продажу пляшки з фальсифікованою горілкою, каністри зі спиртом, акцизні марки, наклейки, пристрій для закриття пляшок тощо, повідомляє прес-служба Нацполіції у Хмельницькій області. Усе вилучене направлено на експертизу.

На Шепетівщині викрили два підпільні цехи з виготовлення фальсифікованої горілки

Розслідування проводиться в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього