На Сході загинув військовий з Нетішина
Тиждень тому в Станично-ліганському р-ні сталось дтп, в якому він отримав серьйозні травми. Протягом тижня лікарі в Северодонецьку та в Харкові боролись за його життя. В неділю в шпиталі Харькова була проведена 5-ти годинна операція і лікарі дали нам надію, відзначивши позитивну динаміку.На Сході загинув військовий з Нетішина
Тиждень тому в Станично-ліганському р-ні сталось дтп, в якому він отримав серьйозні травми. Протягом тижня лікарі в Северодонецьку та в Харкові боролись за його життя. В неділю в шпиталі Харькова була проведена 5-ти годинна операція і лікарі дали нам надію, відзначивши позитивну динаміку.

Нажаль всі намагання виявились даремними і сьогодні Микола покинув нас. Микола служив в прикордонних військах, йому було 42 роки. У нього залишилось трое дітей.
Висловлюємо глибокі співчуття родині та друзям військового з приводу важкої втрати. Про дату похорон та місце проведення паніхіди ми повідомиво вас додатково, – повідомила Нетішинська Самооборона на своїй сторінці у Вконтакті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього