На Славутчині 12 жінок отримали звання "Мати – героїня"
Урочиста та водночас хвилююча подія зібрала сьогодні в залі засідань Славутської райдержадміністрації жінок Хмельниччини. Адже саме сьогодні в урочистій атмосфері пройшла церемонія нагородження почесним званням «Мати – героїня».На Славутчині 12 жінок отримали звання "Мати – героїня"
Урочиста та водночас хвилююча подія зібрала сьогодні в залі засідань Славутської райдержадміністрації жінок Хмельниччини. Адже саме сьогодні в урочистій атмосфері пройшла церемонія нагородження почесним званням «Мати – героїня».

Аби здійснити цю важливу місію до нас завітала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Леся Стебло. Участь в нагородженні також прийняли заступник голови РДА Руслан Броніч, голова районної ради Леонід Радзивілюк та Славутський міський голова Василь Сидор. На початку заходу з вітальними словами до присутніх звернулася Леся Василівна, яка подякувала жінкам за той непростий подвиг, який вони здійснили, а саме народили та виховали своїх дітей.

«Дуже непросто сьогодні, коли в Україні триває неоголошена війна, народжувати та виховувати дітей. А ще важче відправляти їх на Схід, де тривають бойові дії. В таких умовах для кожної матері так хочеться, щоб пролунав телефонний дзвінок, і її дитина сказала, що з нею все добре», – зазначила Л.Стебло.

Також Леся Василівна побажала міцного здоров’я, щастя та мирного неба усім присутнім у залі. Щирі слова подяки звучали на адресу матерів і від очільників Славутчини. Вони дякували жінкам те, що вони не просто народили дітей, а й виховали їх справді відповідальними громадянами своєї країни. Загалом сьогодні Указом Президента України було присвоєно 12 почесних звання «Мати – героїня». Після закінчення офіційної частини для матерів та усіх присутніх лунали пісні про найдорожче у світі – про маму, про родину та Україну у виконанні працівників культури району.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього