На соціальні потреби роботодавці Хмельниччини спрямували 3,6 мільярда гривень ЄСВ
Протягом одинадцяти місяців 2015 року у Хмельницькій області на загальнообов‘язкове соціальне страхування перераховано 3 мільярди 635 мільйонів гривень єдиного внеску.На соціальні потреби роботодавці Хмельниччини спрямували 3,6 мільярда гривень ЄСВ
Протягом одинадцяти місяців 2015 року у Хмельницькій області на загальнообов‘язкове соціальне страхування перераховано 3 мільярди 635 мільйонів гривень єдиного внеску. У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 347 мільйонів гривень.

У листопаді на «соціалку» подільські страхувальники спрямували 367 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. А в цілому річне завдання із фінансового забезпечення соціальних потреб краян виконано на 105 відсотків, додатково надійшло 192 мільйони гривень ЄСВ, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області.

«Сплата єдиного соціального внеску наочно підтверджує позитивну тенденцію до зростання соціальних надходжень від суспільно відповідальних платників. Не буде перебільшенням зазначити, що це реальна турбота про забезпечення стандартів життя громадян, які отримують пенсії, стипендії, інші соціальні видатки», – підкреслив керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

На сьогодні уже майже двісті платників єдиного внеску області підвищили рівень заробітної плати найманим працівникам та скористались правом застосування понижуючого коефіцієнта. Загалом вдосконалення механізму сплати ЄСВ за активної участі представників відповідального бізнесу та громадськості має системне і логічне продовження. Наразі бізнес розраховує на зниження навантаження на фонд оплати праці, який має зробити податкова реформа.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього