На соціальний захист подолян надійшло майже 3 мільярди гривень ЄСВ
Протягом січня-жовтня 2014 року на Хмельниччині сплачено 2 мільярди 931 тисячу гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхуванняПротягом січня-жовтня 2014 року на Хмельниччині сплачено 2 мільярди 931 тисячу гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Таким чином, цього року страхувальники збільшили сплату ЄСВ на 68 мільйонів гривень проти аналогічного періоду минулого року.
На соціальний захист подолян надійшло майже 3 мільярди гривень ЄСВ
Як свідчить аналітика, щомісяця бізнес-спільнота області відраховує не менше трьохсот мільйонів гривень єдиного соціального внесу. Так, сума сплати ЄСВ з початку жовтня становить 283 мільйони гривень. За прогнозами фахівців Державної фіскальної служби до кінця місяця страхувальники Хмельниччини перерахують на казначейські рахунки близько 320 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, що перекриє планові завдання.

«Статистика свідчить, що суб’єкти господарювання Хмельниччини забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно сплачуючи суми єдиного соціального внеску. Передусім це результат системної і цілеспрямованої співпраці з роботодавцями стосовно бази, об’єкту і термінів сплати внеску та сервісного обслуговування цього процесу. Також провідним фактором впливу є високе громадянське сумління та патріотизм бізнес-еліти подільського краю», – зазначив керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Мар’ян Зеленецький.

Як відомо, урядова модель реформування ЄСВ передбачає зменшення фіскального тиску на тих працедавців, які виплачуватимуть офіційно високу заробітну плату. Зокрема, передбачається що ставки й єдиного соціального внеску будуть значно нижчими, що допоможе вивести заробітну плату з «тіні».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього