На Старий Новий рік у Нетішині визначили переможців конкурсу "Кращий лист до Діда Мороза"
Призи переможцям біля центральної ялинки міста вручали Дід Мороз зі Снігуронькою.На Старий Новий рік у Нетішині визначили переможців конкурсу "Кращий лист до Діда Мороза"
Призи переможцям біля центральної ялинки міста вручали Дід Мороз зі Снігуронькою.
Спочатку вони завітали до актової зали виконавчого комітету міської ради, де у присутності журі й перед фото- та відеокамерами зачитали щирі листи-привітання, листи-побажання від малесеньких нетішинців, адресовані Новорічному Дідусеві.
У своїх посланнях маленькі нетішинці прохали хом’ячка, кроленя, телефон, скрипку, солодощі та найбільше молили, щоби в Україні запанував мир, а війна відійшла геть із наших територій. А Тарасик Григорович опустив до скриньки з новорічною поштою диск із піснями, що мають військово-патріотичне спрямування, та проханням передати їх у зону АТО для наших бійців.
Найбільше до душі Діду Морозу та журі припали три листи: від безіменного адресанта (3-є місце), десятирічної Марійки Левчук (2-е місце) та Влада Галєнта, разом із яким свою повагу адресатові засвідчили його два братики й сестричка (1-е місце). Переможцям Дідусь у Червоному та його Юна Помічниця вручили призи, а всім-всім іншим побажали здоров’я, добра, миру та злагоди і приємних сюрпризів від долі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього