На темі Асоціації України з ЄС почали наживатися хмельницькі шахраї

На Хмельниччині дві жінки вдавали із себе працівниць соціальних служб та розповідали людям про грошову реформу, яку начебто запровадять в Україні. І переконували їх обміняти заощадження на євро. На гачок аферистів потрапило вже п\’ятеро людей. Правоохоронці просять людей бути пильними.На темі Асоціації України з ЄС почали наживатися хмельницькі шахраїНа Хмельниччині дві жінки вдавали із себе працівниць соціальних служб та розповідали людям про грошову реформу, яку начебто запровадять в Україні. І переконували їх обміняти заощадження на євро. На гачок аферистів потрапило вже п\’ятеро людей. Правоохоронці просять людей бути пильними.

Ситуацію прокоментував Ярослав Явков, заступник начальника сектору дільничих інспекторів Зарічанського відділу міліції УМВС в Хмельницькій області:

– По даному факту відкрито кримінальне провадження за статтею 190,ч.1.а саме шахрайство. Міліція просить людей похилого віку не відчиняти дверей невідомим особам,а також не вестися на будь-які провокації з боку шахраїв з обміну української гривни на іноземну валюту, так як це є одним із способів заволодіння чужими коштами,якими користуються шахраї.

Залишити відповідь