На Теофіпольщині полісмени побили неповинного чоловіка, переплутавши адресу виклику
У Лисогірці на Теофільщини поліцейські, переплутавши адресу виклику, арештували та ще й побили ні в чому неповинного чоловіка, якому тепер «світить» два роки умовно.На Теофіпольщині полісмени побили неповинного чоловіка, переплутавши адресу виклику
У Лисогірці на Теофільщини поліцейські, переплутавши адресу виклику, арештували та ще й побили ні в чому неповинного чоловіка, якому тепер «світить» два роки умовно.

2 лютого Віталій відправив сина гуляти, і збирався чаювати, коли почув грюкіт у двері. На порозі домівки побачив трьох чоловіків у формі. Ті, навіть ее представившись, одразу почали з’ясовувати, де його дружина (та вже більше місяця на заробітках).

«У відповідь почув, що хтось викликав поліцію, через насильство у сім’ї. Сказав, що це не до мене, хай шукають. І зачинив двері. За це почув таку лайку, що аж вкляк на місці», – пригадує потерпілий Віталій.

Коли чоловік знову відчинив двері, почалась бійка. Правоохоронці навіть не дали змоги чоловікові вимкнути газ у будинку та взутись. А тим часом через дорогу сусідка чекала на поліцію, бо не могла вгамувати нетверезого чоловіка.

«Я бачила, що машина поїхала, і зупинилась біля будинку Віталія. Але я навіть не могла подумати, що то поліція. А потім чую крик з його подвір’я: «Хто Вас до мене викликав? Чому Ви приїхали? Жінка в Польщі! Потім до мене перетелефонував дільничий інспектор, який уточнив адресу виклику», – згадує той вечір мешканка Лисогірки Надія.

У спецмашину полісмени посадили двох – Віталія, якого відгамселили спочатку, і чоловіка Надії. Одного відпустили з адмінпротоколом. А проти Віталія відкрили кримінальне провадження за супротив правоохоронцям.

Уже у Теофіпольському відділі поліції журналісти «Народного контролю» з’ясовували, як досвідчені, а, головне, ПЕРЕАТЕСТОВАНІ, працівники поліції могли допустити таку помилку. Правоохоронці мають свою версію історії.

Дільничий інспектор Олександр Базалійський пропрацював у Лисогірці більше 5 років. Дві родини знав, і бував у них вдома. Виклик про сімейні чвари у будинку Марченко отримав на особистий мобільний номер, і лише після повідомив чергового у Теофіпольському відділі поліції повне ім’я та прізвище заявниці і її мобільний номер телефону.

На запитання журналістів «Народного контролю», чому полісмени не представилися Віталію, не запитали його прізвище, і чому перетелефонували до пані Надії лише після бійки, правоохоронці лише опустили очі, запевняли, що закон не порушували.

Понад те, оперуповноважений Андрій Триндюк з семирічним стажем роботи у правоохоронних органах, без жодного синця на обличчі, пішов до судмедексперта «знімати побої».

Коментувати дії теофіпольських підлеглих у Головному управлінні Національної поліції у Хмельницький області відмовились. Чекають на результати службової перевірки та висновків прокуратури.

Натомість прокурори теж чекають, щоправда, результатів судмедекспертиз – Віталія та полісмена Андрія Триндюка.

«Де таке бачено? Вони його повалили, били, матюкались страшно. А потім забрали до відділку у Теофіполь», – тим часом обурюються мешканці Лисогірки.

«Я чув, як Віталік кричав: послабте кайданки. А вони його посадили в машину. А чого до нього поліція приїхала, як то Надія викликала? Реформу провели, форму змінили, а те, що під формою було залишили. Куди влада дивиться? А якщо вони одного вечора знов щось переплутають, і наступного разу приїдуть вже до мене додому і почнуть бити? Хто нас має захищати?», – додає мешканець Лисогірки Олександр.

«Народний контроль» вимагає об’єктивного розслідування та відсторонення полісменів від роботи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього