На території Хмельницького ліцею незаконно зводять багатоповерхівку
Незаконне будівництво на території Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.На території Хмельницького ліцею незаконно зводять багатоповерхівку
Незаконне будівництво на території Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.

З’ясувалося, що елітний навчальний заклад надав приватній фірмі права користування земельною ділянкою площею 1,3 га для здійснення будівництва багатоквартирних житлових будинків без проведення продажу на конкурентних засадах, як це передбачено земельним законодавством України.

«Вказана земельна ділянка належить територіальній громаді міста Хмельницького в особі Хмельницької міської ради та перебуває у постійному користуванні Ліцею-інтернату. Відповідно до норм Земельного кодексу України договір про суперфіцій повинен укладатись власником земельної ділянки (Хмельницькою міською радою), натомість Хмельницькою міською радою в листопаді 2014 року лише надано згоду на укладення Ліцеєм- інтернатом відповідного договору з фірмою, – повідомляють у прес-службі інспекції. – Слід зазначити, що Хмельницькою обласною радою у вересні 2012 року прийнято рішення щодо спорудження багатоповерхового житлового будинку та укладено в листопаді 2013 року з Ліцеєм-інтернатом та приватною фірмою трьохсторонній договір про організацію спорудження багатоповерхового житлового будинку, згідно якого обласна рада виступає замовником будівництва не будучи при цьому власником земельної ділянки, що суперечить нормам не лише земельного законодавства, а і Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Як повідомляє \”Поділля-центр\”, у інспекції кажуть, що незважаючи на порушення законодавства, будівництво житлових будинків на земельній ділянці Ліцею-інтернату триває до нині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього