На Тернопільщині хмельничанка обікрала пенсіонераПоки пенсіонер з Івашківців Збаразького району порався по господарству, в його оселі побувала незнайомка. Гостю чоловік побачив тоді, коли та вже йшла з подвір’я, а за декілька хвилин зрозумів, що його обікрали.Поки пенсіонер з Івашківців Збаразького району порався по господарству, в його оселі побувала незнайомка. Гостю чоловік побачив тоді, коли та вже йшла з подвір’я, а за декілька хвилин зрозумів, що його обікрали.

Помітивши як невідома жінка поспіхом покидає його обійстя, господар відчув недобре й одразу кинувся до хати перевіряти чи все на місці. Та найгірші підозри виявилися реальними – зі сховку зникло чотирнадцять тисяч гривень. Про таємничу відвідувачку потерпілий негайно повідомив співробітників міліції.

Злодійку міліціонери розшукали аж на Хмельниччині, звідки та родом. Підозрювана розповіла, що на Тернопільщину приїхала, аби трохи підзаробити, продаючи по селах різноманітний крам, як то шерстяні хустки. Коли натрапила на відчинену хату, зайшла. А, зрозумівши, що господарів усередині немає, почала нишпорити в чужому помешканні. В шафі поміж одягу натрапила на сховок з грошима. Довго не роздумуючи, поклала кругленьку суму до власної кишені та поспішила покинути хату.

Дії хмельничанки правоохоронці кваліфікують за статтею 185 Кримінального кодексу України.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього