На тролейбусних зупинках Хмельницького з’являться інформаційні таблички
На табло розміщуватиметься графік руху тролейбусів у вихідні та робочі дні.На тролейбусних зупинках Хмельницького з’являться інформаційні таблички
На табло розміщуватиметься графік руху тролейбусів у вихідні та робочі дні. Для любителів сучасних технологій передбачений QR-код для скачування.

Вже за два тижні усі міські зупинки будуть обладнані інформаційними табло. Про це кажуть в «Електротрансі». На таблички вже виділили 197 тисяч гривень. Для обладнання зупинок передбачені матеріали для кріплення, а над виготовленням інформаційного матеріалу працює вінницька фірма.

У підприємстві запевняють – матеріал для інформаційного табло міцний, а скло витримає удари хуліганів. Що ж до графіку, то на табличці передбачено затримку руху тролейбуса до 2 хвилин.

Та як кажуть самі водії тролейбусів не на камеру, дотримуватися графікованості у зв’язку з щільним рухом на Кам’янецькій важко. Через значну частину транспорту та неправильну зупинку маршрутних таксі водіям електротранспорту часто доводиться вибиватися з графіку. Тому інформаційні таблички кермувальники «рогатих» вважають марнотратством.

Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього